close
تبلیغات در اینترنت
سینی کابل ایرانیان:تولیدکننده سینی کابل نردبان کابل2_51 71 97 33 - 4

سینی کابل ایرانیان:تولیدکننده سینی کابل نردبان کابل2_51 71 97 33
ایرانیان تولیدکننده سینی کابل پلاستیکی ، فلزی و لدر کابل و نردبان کابل
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
جستجو

نیروگاه های حرارتی :

ایرانیان تولید کننده و سازنده انواع سینی کابل گالوانیزه_گرم_سرد_مشبک_مش_توری

 

نیروگاه های بخاری و اساس کار آن :

قسمت عمده تولید انرژی الکتریکی در کشورمان از طریق نیروگاه های بخاری انجام می شود.در نیروگاه های بخاری ، در اثر احتراق حاصله از زغال سنگ یا مواد نفتی (در کشور ما در حال حاضر جهت سوخت نیروگاه های بخاری از نفت کوره یا گاز طبیعی استفاده می شود) آب در دیگ بخار آب تبدیل شده سپس بخار بدست آمده طی مراحلی در اثر حرارت بیشتر به بخار خشک تبدیل می گردد.در این موقع بخار به توربین هدایت شده و محور توربین و در نتیجه ژنراتور را به حرکت در می آورد.نیروگاه های بخار بیشتر برای تامین بار پایه به کار می روند (بار پایه به حداقل بار گویند) و زمانی که در مدار قرار می گیرند بهتر است همچنان در مدار باقی بمانند و خارج نمودن آنها از مدار به علت سرد شدن انجام نمی گیرد زیرا برای راه اندازی مجدد آنها ساعت ها وقت لازم است.ضمنا کم و زیاد کردن بار آنها نیز بکندی انجام می شود.از طرفی به علت محدودیتهای شیمیایی و مسایل مربوط به بخار آب ، بار آنها را از حد معینی نمی توان کمتر نمود راندمان نیروگاههای بخاری مدرن حدود 45% است که نسبت به نیروگاه های گازی خیلی بیشتر است.حدود 45% است که نسبت به نیروگاه های گازی خیلی بیشتر است.

کاربرد سینی نردبان کابل در انواع صنایع

 

اجزا اصلی یک نیروگاه بخاری :

1_ پمپ تغذیه

2_ دیگ بخار و تجهیزات مربوطه

3_ کندانسور

4_ توربین

در ادامه به اختصار کارایی هر کدام از اجرا را بررسی می کنیم.

1_ پمپ تغذیه بویلر :

یکی از مهمترین و بزرگترین پمپ های نیروگاه پمپ تغذیه دیگ بخار است که باید بتواند آب تغذیه را با فشار مناسب به دیگ بخار برساند (معمولا پمپ تغذیه بیش از یکی بوده و یکی از آنها به صورت ذخیره در سیستم می بباشد) این پمپ ها معمولا دارای چندین مرحله از نوع سانتریفوژ بوده که در هر مرحله فشار را تا اندازه ای بالا می برد و در انتها فشار خروجی از پمپ به نحوی است که علاوه بر افت فشار در مسیر تا درام ، فشار لازم و تنظیم شده ای را در درام می دهد. در بعضی نیروگاه ها که بویلر فشار بالایی لازم داشته باشد فشار اولیه (مکش) پمپ تغذیه بویلر را پمچ دیگری تامین کرده که بوستر پمپ نامیده می شود یکی دیگر از پمپ های نیروگاه پمپی است که پس از کندانسور قرار گرفته و بنام کندانسه پمچ یا اکستراکشن پمپ از هات ول کندانسور اب را تا دیارااتور پمپ می کند.فشار پمپ باید طوری باشد که علاوه بر جبران افتهای موجود در مسیر مانند هیترها فشار لازم در دیاراتور را نیز تامین کند.

2_ دیگ بخار :

دیگ بخار نیروگاه ها از یک سری لوله دیواره ای تشکیل شده که مجموعا تشکیل یک مکعب مستطیل را می دهند.سوخت و هوا از طریق چند مشعل به این محوطه وارد شده و با مشعل شدن سوخت ، آب داخل لوله ها گرم و بخار می شود آب گرم شده پس از عبور از یک سری لوله دیگر که محوطه دیگ و در معرض حرارت قرار دارد بصورت بخار اشباع در آمده و به توربین جهت انجام کار و گردش در آوردن محور توربین و در نتیجه محور ژنراتور هدایت می شود.

اجزا دیگر دیگ بخار :

اکونومایزر :

اکونومایزر یکی از اجزا دیگ بخار است که حاوی تعدادی لوله موازی بوده و در آخرین مراحل دود خروجی از بویلر قرار دارد داخل این لوله ها آب تغذیه ورودی به بویلر جریان دارد این آبها مادامی که لوله های اکونومایزر را طی می کنند حرارت دود را جذب نموده و سپس به سمت درام هدایت می شود.

با استفاده از اکونومایزر علاوه بر صرفه جویی در مصرف سوخت از صدمه زدن آب سرد به دیگ نیز که دارای درجه حرارت بالایی است جلوگیری می شود و بدین ترتیب راندمان نیروگاه بهتر می گردد در بویلرهای قدیمی این حرارت دود ، بدون استفاده از دودکش دیگ خارج می شد.

لوله های دیواره ای و محفظه احتراق :

فضایی که عمل احتراق در آن صورت می گیرد به محوطه احتراق موسوم است.اطراف این محوطه را عموما تعداد زیادی لوله های موازی نزدیک به هم پوشیده که لوله های دیواره ای نامیده می شوند بخشی از حرارت حاصل از احتراق از طریق تشعشع و جابجایی به این لوله ها منتقل می گردد.این لوله ها نیز حرارت را بوسیله هدایت به آب داخل خود منتقل می کنند.

درام :

به طور کلی درام دو وظیفه اصلی را عهده دار است :

الف _ عمل نمودن بعنوان یک منبع ذخیره جهت دیگ بخار

درام می تواند با ذخیره آب و یا بخار در خود مقداری از نیازهای ضروری آب یا بخار را در شرایط بهره برداری بحرانی از بویلر تامین کند.

ب _ تقسیم آب بخار

آب بخار ایجاد شده در لوله های دیواره ای وارد درام شده و بوسیله تجهیزاتی که در داخل درام وجود دارد آب بخار را کاملا از یکدیگر جدا می شوند و به این ترتیب امکان عبور بخار بدون ذرات آب به طرف لوله های سوپر هیتر فراهم می گردد. مخلوط آب و بخار داخل سیللون شده و در آنجا با حرکت گردشی که به آنها داده می شود در اثر نیروی گریز از مرکز ایجاد شده قطرات آب بعلت سنگینی از بخار جدا می شود. البته بخار های خروجی از سیللون کاملا  عاری از قطرات آب نموده و لذا از صفحاتی لایه لایه گذشته و در این لایه ها آخرین قطرات آب خود را نیز از دست می دهند.در درام اعمال دیگری از قبیل تقسیم یکنواخت آبهای ورودی از طریق اکونومایرز و یا تزریق محلول های شیمیایی به بویلر انجام می گیرد.

سوپر هیتر :

بخار خروجی از درام اگر چه قطره ابی را به همراه نداشته ولی با کوچکترین برخورد با سطحی قسمتی از آن به آب تبدیل می شود به این نوع بخار از نظر ترمودینامیکی بخار اشباع می گویند.برای اینکه بخار توانایی و استعداد بیشتری را دارا باشد لازم است که از درجه حرارت بالاتری برخوردار گردیده و یا اصطلاحا خشک شود این عمل توسط سوپر هیتر انجام می گردد. سوپر هیتر از مجموعه لوله های موازی تشکیل شده که معمولا در مسیر گازهای خروجی از کوره (دود) قرار گرفته اند سوپر هیترها دارای چند مرحله می باشند.

سوپر هیتر اولیه ، دی سوپر هیتر ، سوپر هیتر ثانویه و ....

در این جا نیاز است به بررسی اجزا دیگ بخار که در مسیر هوا و دود قرار دارند بپردازیم :

فن یا دمنده هوا :

وظیفه اصلی ایمن گونه فن تامین هوای مورد لزوم جهت احتراق می باشد فن با توجه به مکشی که ایجاد می کند هوای محیط را مکیده و از طریق کانالهایی که به محوطه  احتراق ختم می شوند آن را به محوطه احتراق هدایت می کند. فن ها دارای انواع مختلف از قبیل فن های جریان شعاعی ، فن های جریان محوری و یا ترکیبی از آنها بوده که در طراحی دیگ بخار با توجه به مقدار هوای لازم ، فشار آن و همچنین راندمان مورد نظر یکی از این انواع انتخاب می شوند.

گرمکن بخاری :

وظیفه گرمکن بخاری گرم کردن هوای خروجیی فن است علت استفاده از این گرمکن بالا بردن درجه حرارت هوای ورودی بویلر به میزانی است که نقطه شبنم بخارهای موجود در هوا و دود افزایش یافته و از ایجاد مشکلاتی از قبیل خوردگی روی صفحات ژونگستروم (گرمکن اصلی هوا) جلو گیری شود.

ژونگسترم یا گرمکن دوار هوا :

ژونگستروم نوعی دیگر از گرمکن هوا است که با استفاده از حرارت دود خروجی از بویلر درجه حرارت ورودی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

دریچه کنترل هوا با دامپرها :

برای کنترل هوای ورودی به بویلر از دریچه های کنترل هوا استفاده می گردد این دریچه ها در ورودی فن یا خروجی آن و همچنین در محل هوای ورودی به هر مشعل نصب می گردند.این دریچه ها غابلا به صورت اتوماتیک کنترل شده ولی طبیعتا با دست نیز قابل کنترل می باشند. در مسیر دود نیز دریچه هایی قرار دارند که بعضی به صورت باز و بعضی بصورت بسته عمل می کنند.بعضی دیگر که در مسیر دود دوباره به گردش در آمده در بویلر قرار دارند در هر صورت موقعیت قابل تنظیم می باشند.

گردش دهند مجدد دود :

این فن مقداری از گازهای خروجی از بویلر را (پس از اکونومایزر) گرفته و مجددا در کوره بویلر به جریان می اندازد ، این کار معمولا جهت کنترل مقدار تبادل حرارت در کوره و در فضای بالای ان و همچنین برای کنترل درجه حرارت ری هیت انجام می شود این نوع فن در دیگهای بخار با ظرفیت بالا بکار گرفته می شود.

آخرین جز مسیر دودکش است که گازهای خروجی از بویلر (دود) را به محیط بیرون هدایت می نماید.طبیعی است ارتفاع بیشتر دودکش نقش تعیین کننده ای در هدایت دود و بالطبع آلودگی محیط دارد در طرح دودکش لازم است مسایلی از قبیل خوردگی و همچنین زلزله را بطور دقیق بررسی نمود.

کندانسور :

خرووجی توربین به اتاقکی به نام کندانسور متصل است بخار پس از خارج شدن از توربین توسط آب خنک کن سرد و تقطیر شده و در محفظه ای بنام چاهک داغ جمع و از آنجا توسط پمپ تغذیه به دیگ بخار برگردانده شده و بدین ترتیب سیکل بسته ای تشکیل خواهد شد.

وجود کندانسور به دلایل زیر ضروری است :

الف : حفظ و نگهداری آب مقطر موجود در سیکل آب و بخار

مقدار بخار ورودی به توربین خیلی زیاد است بطوری که در یک توربین 500 مگاوات وقتی که با حداکثر بار کار کند 1/350000 کیلوگرم ساعت بخار مصرف می شود که اگر اجازه دهیم این بخار به اتمسفر را یابد از نظر تامین آب و تصفیه آن جهت تبدیل به بخار (در دیگ بخار) دچار مشکلات اقتصادی و غیره خواهیم شد. در حالیکه وجود کندانسور باعث می شود که بخار پس از گذشتن از توربین یا برخورد به لوله های حاوی آب خنک کن تقطیر شده و نیاز مجدد بویلر از نظر اب تغذیه را تامین کند.

ب _ گرفتن هوای محلول ازز آب اضافی هر سیکل

بعلت تشت آب و همچنین تخلیه های دایم و اضطرای و استفاده از بخار برای قسمتهای داخلی بویلر (دوده پاک کن و ...) مقداری از آب مصرفی در هر سیکل از بین می رود با افزایش بار نیز احتیاج به آب بیشتری می باشد لذا از تانکهای ذخیره آب لازم وارد کندانسور شده و به دلیل فشار اندک آب تبخیر گردیده (قانئن هنری) و گازهای محلول از جمله O2 و ... آزاد شده و توسط مکنده هوا از سیکل خارج می گردند.

پ _ صرفه جویی در مقدار بخار (دبی جرمی)

مقصود از صرفه جویی در مقدار بخار این است که اگر در دو نیرگاه B,A مقدار بخار ورودی به توربین آنها (m) مساوی بوده ولی بخار در نیروگاه A تا فشار اتمسفر (یعنی نیروگاه A دارای کندانسور نیست) انبساط یافته در حالیکه بخار در نیروگاه B تا زیر اتمسفر (یعنی نیروگاه B دارای کندانسور است) منبسط گردد در این صورت قدرتی را که نیروگاه B داده بیشتر ازز قدرتی است که نیروگاه A می دهد (کندانسور ، لوله های ارتباطی و برج خنک کن).

توربین

توربین بخار از یک سری پره های متحرک و ثابت تشکیل شده که بخار با از دست دادن انرژی خود بر روی پره ها باعث به حرکت در آوردن محور آن و در نتیجه محور ژنراتور شده و بدین ترتیب الکتریسیته تولید می گردد.

از نظر تعداد مراحل انبساط بخار توربین ها به سه دسته بشرح زیر تقسیم می شوند :

الف _ توربین یک مرحله ای فشار قوی

در این توربین بخار پس از انبساط در انتعای پوسته وارد کندانسور می شود.

ب _ توربین دو مرحله ای فشار قوی ، فشار ضعیف (LP_HP)

در این نوع توربین ، انبساط در دو پوسته جدا انجام شده و بخار خروجی از پوسته LP وارد کندانسور می گردد.

پ _ توربین سه مرحله ای فشار قوی ، فشار متوسط ، فشار ضعیف (LP_IP_HP)

توربین های سه مرحله ای برای واحد های با قدرت بالا هستند. در این نوع توربین ، بخار پس از انبساط در پوسته HP (فشار قوی) مجددا به بویلر بازگشته و در لوله های ری هیت ، دوباره حرارت دیده و پس از آن وارد پوسته IP (فشار متوسط) می گردد. بخار در نهایت از این پوسته به پیوست LP (فشار ضعیف) فرستاده شده و از آنجا به کندانسور زیرکش می شود.بنابراین تنها واحدهایی که بویلر آنها دارای ری هیت است بخار در توربین در سه مرحله انبساط می یابد.

علاوه بر چهار جز اصلی توربین بخار ، پمپ تغذیه ، دیگ بخار ، کندامسور و توربین به منظور بهبود راندمان و کاملتر شدن سیکل قسمتهای دیگر وجود داشته که مختصرا در زیر شرح داده می شود .

گرمکن ها

استفاده از درجه حرارت و فشار زیاد که برای نیروگاه های با قدرت بالا بکار می رود ، یا روشهای ساده تولید بخار در دیگ ممکن است و باید بوسیله سایر لوازم کمکی آب تغذیه را قبل از ورود به دیگ گرم کنیم.اگر قرار باشد که برای گرم کردن آب ، سوخت مصرف شود یا از بخاری که به قیمت گران در دیگ تهیه شده استفاده کنیم مقرون به صرفه نخواهد بود زیرا در توربین از این بخار مفید ترین کار را می توان گرفت.

به این جهت به بخار اجازه داده می شود که مقداری کار انجام داده (در توربین) و سپس از طبقات میانی توربین آن را گرفته (اکستراکش) به روی آب سیکل می برند تا آن را گرم کند.دلیل این کار به مسایل ترمودینامیک مربوط می شود برای گرم کردن آب سیکل توسط بخار از وسیله ای بنام گرمکن استفاده شده که انواع مختلف دارد ولی بطور کلی به دو دسته بسته و باز به شرح ذیل می شوند :

الف _ گرم کن نوع بسته

در نوع بسته بخار و آب در تماس نیستند در این نوع آب داخل لوله ها در جریان است و بخار روی لوله وارد گردیده و باعث گرم شدن اب خواهد شد.

هیترهای بسته بیشتر از نوع Tube and shell بوده و بطور کلی سه منطقه در آنها مشاهده می شود.یکی منطقه ای که بخار سوپر هیتر وارد می گردد دیگر منطقه ای که بخار حالت اشباع دارد و منطقه سوم اب اشباع می باشد.

گرم کن نوع باز

در هیتر باز بخار مستقیما با اب برخورد کرده و حرارت خود را به اب منتقل می کند .

در نیروگاه ممکن است از هر دو نوع هیتر استفاده گردد.

معمولا وقتی چند هیتر در مسیر آب قرار گیرند مقداری افت فشار در لوله اصلی بوجود می آید و بدین جهت وجود پمپ بعد از کندانسور یا قبل از هیترهای فشار ضعیف لازم می شود.این پمپ موسوم به کندانسه پمپ یا اکستراکش پمپ موسوم بوده و اب را از کندانسور گرفته ، به طرف پمپ تغذیه اصلی می فرستد چنانچه بعدا خواهد آمد این پمچ فشار لازم تا دیاراتور را نیز تامین می کند.

  

برچسب ها : کندانسور , نیروگاه , لوله , درام , سوپر هیتر , ژونگستروم , بویلر , سینی ,
بازدید : 209
[ پنجشنبه 02 شهريور 1396 ] [ پنجشنبه 02 شهريور 1396 ] [ شریعت ]

تست و عیب یابی کابل  :

اگر برای یک کابل در زمین یا در سینی کابل  (برای اطلاعات از سینی ها با پانچ روز دنیا می توانید به لینک sinicableiranian-33 مراجعه نمایید)قرار گرفته است مشکلی پیش آید باید بتوان محل عیب را پیدا نموده و مرمت نمود.برای تعیین محل عیب روشهای مختلفی وجود دارد.انتخاب روش عیب یابی با توجه به نوع عیب کابل مشخص می شود برای یک کابل سه نوع عیب وجود دارد :

1_ اتصال کوتاه بین دو یا چند هادی کابل

2_ اتصال یک یا چند هادی کابل به غلاف فلزی کابل (اتصال زمین)

3_ قطع شدگی یک یا چند خادی کابل

الف ) تشخیص اتصال زمین و اتصال کوتاه  و در سینی کابل :

برای تشخیص اتصال زمین و یا اتصال کوتاه ، باید ابتدا و انتهای کابل را از مصرف کننده و یا مدار باز نمود و آنها را نسبت به یکدیگر و نسبت به زمین یا سینی نردبان کابل طوری عایق کرد که احتمال اتصال مجدد وجود نداشته باشد.سپس یکی از سرهای مگر را به روپوش فلزی کابل یا زمین نصب نموده و سر دیگر را به تک تک هادی ها کابل وصل می نماییم.در هر حالت با چرخاندن دسته مگر باید مقاومت اندازه گیری شده چندین مگا اهم باشد اما درصورتی که در یکی از این حالت ها مگر مقدار صفر یا چندین کیلو اهم را نشان دهد بدین معنی است که هادی به زمین اتصالی دارد. برای تشخیص اتصالی بین هادی ها کابل باید توسط مگر مقاومت عایق بین دوبدوی آنها را اندازه گیری نمود.در صورتی که بین دو هادی ريا، مقاومت حدود صفر تا چندین کیلو اهم باشد نشانه آن است که بین آن دو اتصالی وجود دارد.اما اگر مگر چند مگا اهم را نشان دهد بدین معنی خواهد بود که آن دو هادی به یکدیگر اتصالی ندارند.

تشخیص قطع شدگی در سینی کابل :

قبل از بررسی این قسمت برای بررسی روال نصب سینی کابل می توانید به لینک sinicableiranian-s.blogfa.com/post/33 مراجعه نمایید.

برای تشخیص قطع شدگی باید ابتدا و انتهای کابل را از مدار باز نموده و سپس در یک سر کابل ، تمام هادی ها را به یکدیگر اتصال کوتاه نموده و پس از آن با اندازه گیری مقاومت بین دو بدوی هادی ها در طرف دیگر کابل توسط اهم متر و یا پل های اندازه گیری مقاومت و مقایسه آن با مقاومت واقعی هادی ها می توان قطع شدگی را تشخیص داد. بطوریکه در مقایسه بین مقدار بدست آمده و مقدار مشابه آن برای هادی های دیگر و یا مقدار واقعی مقاومت هادی ها ، اختلاف زیاد و در حدود کیلو اهم و یا مگا اهم باشد در اینصورت قطع شدگی وجود دارد.

پس از تعیین نوع عیب کابل باید روش مناسبی را انتخاب نموده و فاصله محل عیب را تعیین کرد جدول زیر می تواند راهنمای مناسبی برای این انتخاب باشد.

 

                        نوع عیب روش مناسب                                                                                       روش مناسب

1_ هادی قطع شدگی نداشته و بین دو رشته اتصال کوتاه شده                                               اندازه گیری مقاومت توسط پل

الف: اتصال کوتاه کامل (در محل اتصال مقاومت صفر است)                                                     اندازه گیری مقاومت توسط پل

ب: اتصال کوتاه ناقص (محل اتصالی دارای مقاومت می باشد)

2_ هادی قطع شدگی نداشته باشد و به زمین اتصال دارد                                       روش مقایسه افت ولتاژ_روش اندازه گیری دو نقطه ای

(مقاومت محل اتصال صفر تا حدود 50 کیلو اهم می باشد)                                     روش اندازه گیری سه نقطه ای (روشش گراف Graf)

الف: دو سیم سالم در کابل موجود باشد

ب: یک سیم سالم مشابه سیم معیوب در کابل موجود باشد                                 اندازه گیری به طریق پل (روش Murray)

ج: سیم سالم مشابه سم اصلی                                                                    اندازه گیری به طریق پل و تبدیل هادی کمکی به هادی دیگرکه

                                                                                                                      دارای سطح مقطع هادی معیوب و مقاومت سیم کشی باشد

د: هیچگونه سیم سالمی در کابل موجود نبوده و مقاومت خطا حداکثر تا100اهم باشد    روش جهت جریان (روش وورم باخ Wurmbach)

ه: مقاومت محل اتصال بیشتر از 50 کیلو اهم باشد.                                             اندازه گیری به طریق فشار قوی پایین آوردن مقاومت محل اتصالی

                                                                                                 با ایجاد جرقه توسط دستگاه کابل سوز و اندازه گیری به طریقه پل فشار ضعیف

3_ سیم در محل عیب قطع شده است                                                             روش جهت جریان (روش وورم باخ Wurmbach)

الف: سیم علاوه بر قطع شدگی دارای اتصال زمین نیز می باشد.

ب: هادیها دارای اتصال کوتاه با اتصال زمین نیز می باشد.                     روش پلهای اندازه گیری جریان متناوب_روش مقایسه ظرفیت خازنی کابل

 

تعیین محل اتصال کوتاه در کابل به روش مقایسه مقاومت :

الف ) در صورتی که در محل اتصالی مقاومت وجود نداشته باشد باید در حالتی که دو سر کابل از مدار باز است توسط یک پل (مانند پل وتستون) مقاومت بین دو رشته معیوب را از هر دو طرف کابل اندازه گیری نمود و با مقایسه آنها فاصله نقطه معیوب را از ابتدا کابل بدست آورد.

اگر فاصله ابتدای کابل تا نقطه معیوب را با Lx و طول کابل را با L نشان دهیم. چنانچه پل به ابتدای کابل وصل شود مقاومت R را که متناسب با طول رفت و برگشت Lx می باشد نشان می دهد به همین ترتیب چنانچه پل را به انتهای کابل وصل کنیم مقاومت R2 را که متناسب با طول رفت و برگشت (L-Lx) میباشد نشان می دهد چون سطح مقطع و جنس هادی در تمام نقاط یکسان است.

ب ) اگر در محل اتصال کوتاه بین دو رشته کابل در اثر جرقه یا عوامل دیگر مقاومتی ایجاد شود در این صورت می توان با استفاده از وسایل و تجهیزات مدرن نقطه معیوب را پیدا نمود و یا اینکه این مقاومت را از بین برد. ذر غیر اینصورت باید مقدار آن را بدست آورده و در محاسبات منظور نمود اگر مقاومت ایجاد شده در محل اتصالی را با Rs نشان داده و اندازه گیری را به همین روش قبلی (الف) انجام دهیم در این صورت چنانچه پل وستون را به ابتدای کابل وصل کنیم ، مجموع مقاومت Rs و مقاومت رفت و برگشت Lx را نشان خواهد داد.به همین ترتیب در صورت وصل پل وتستون به انتهای کابل باز مجموع مقاومت Rs و مسیر رفت و برگشت (L-Lx) را نشان می دهد. اگر مقدار سنجیده شده توسط پل وتستون را در ابتدا کابل با R و در انتهای کابل به R2 نشان دهیم .

 

مجموعه سینی برق ایرانیان :

تولید کننده سینی کابل

سازنده سینی کابل

تعیین کننده قیمت روز سینی کابل

توزیع کننده سینی برق

بورس فروش سینی کابل

قیمت بازار خرید سینی کابل گالوانیزه

 برچسب ها : سینی , سینی کابل , کابل , غلاف فلزی کابل ,
بازدید : 168
[ یکشنبه 22 مرداد 1396 ] [ یکشنبه 22 مرداد 1396 ] [ شریعت ]

 

تولیدی ایرانیان :

پخش کننده کابل شو _ قیمت کابل شو

 

کابلشو چیست ؟

کابل شو(کفشک کابل) : هر گاه بخواهیم کابل های با سطح مقطع بالا را به تجهیزات یا تاسیسات برقی متصل نماییم از کابلشو استفاده می کنیم بنابراین برای اتصال برای اتصال کابلهایی که دارای سطح مقطع زیاد هستند و به آسانی زیر پیچ قرار نمی گیرند می بایستی از کابل شو استفاده کنیم.برای انتخاب کابلشو مناسب رعایت دو نکته الزامی می باشد هر کابلشو با دو مشخصه یا دو عدد منتخب می شود.عدد اول یا بزرگتر همیشه بیانگر مقطع ساقه کابلشو بوده و بر حسب میلی متر مرربع نمایش داده می شود و عدد دوم  بیانگر شماره پیچ مورد نظر جهت اتصال می باشد. به عنوان مثال کابلشویی که با این مشخصه 20-300 بیانگر هادی با مقطع 300 و عدد 20 بیانگر قطر پیچ مورد نظر می باشد و یا چنانچه کابلشو به عنوان مثال با دو عدد 13/5-12 نمایش داده شود عدد کوچکتر قطر پیچ اتصال و عدد بزرگتر قطر دهانه ساقه می باشد که متناسب با سطح مقطع کابل مورد نظر است ، هر میزان که این عداد بالا تر باشد قیمت کابلشو بیشتر می شود.

مزایای استفاده از کابلشو عبارت است از :

1_ اتصال محکم و قابل اطمینان

2_ قابلیت باز و بسته کردن مکرر

3_ جلو گیری از مغز شکن شدن هادی های مفتولی و پاره شدن هادی های رشته ای

4_ عبور جریان به راحتی به خاطر سطح تماس هادی با کنتاکت

کابلشوها از نظر اتصال به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

کابلشوهای پرسی :

که معمولا در هادی های با جریان بالا کابلشو را به هادی پرس می کنند و این عمل بوسیله انبر پرسهای دستی ، هیدرولیکی و یا برقی انجام می شود . بنابر این توسط روش پرس کردن اطمینان کافی بدست می آید.

کابلشوهای پیچی :

این کابلشو ها در جریانهای ضعیف به کاربرده شده و برای محکم کردن هادی به کابلشو از پیچ مخصوص استفاده می شود.

کابلشو لحیمی :

این نوع کابلشو معمولا در جریان های پایین تر مورد استفاده قرار می گیرند و برای پر کردن فضای بین هادی و کابلشو از قلع مذاب استفاده می شود.

 

انبر پرسهای کابلشو :

توسط انبر پرس کابلشو به کابل پرس می شود.انبر پرس ها دارای روفک ثابت و متحرک بود که فک متحرک با توجه به قطر کابل های مختبف قابل تعویض یا تنظیم می باشد.

کابل لخت کن :

برای اتصال کابل ها ابتدا باید آنها را لخت نمود عمل روپوش برداری کابل بوسیله چاقوی مخصوص و دستگاه روپوش برداری انجام می شود.

چاقوی مخصوص روپوش برداری کابل :

این چاقو از نوع چاقوهای معمولی است که تیغه آن باز و بسته می شود چاقوی مزبور باید تمیز و برنده باشد تا بتواند به آسانی روپوش کابل را بردارد. از چاقوی برای روپوش برداری کابل های با قطر کم استفاده می شود.

 

 

استاندارد کابلشو  :

 سوراخ کابل شو (Rmm)     قطر خارجی کابل شو D1mm    قطر داخلی کابل شو    طول کابل شو    سطح مقطع کابل شو     قیمت کابلشو

            6/8                                8/5                                6                          38                         16

            8/2                                10                                 7/5                       45                         25    

            8/2                                11/5                              8/2                       55                         35

            10/5                              14                                 10                        65                         50

            12/5                              15/5                              11/5                     72                         70

           12/5                               17/5                              13/5                     80                         95

           12/5                              19                                 15                         85                        120

           12-5                              21/5                              17                         92                        150

           16/5                              24                                 19                         100                      185

           16/5                              27                                21/5                       110                      240

           16/5                              31                                24                          120                      300

              17                              36                               27/5                        130                      400

             17                             37/5                              30                           145                      500

             20                                42                              34                           160                      630   

 

 

فروش کابلشو

قیمت کابلشو مسی

فروشنده کابلشو

ارایه کننده کابلشو مسی

تولید کننده کابلشو

توزیع کننده کابل شو مسی

بورس کابل شو

بازار کابلشو مسی

عمده فروش کابلشو

قیمت فروش کابلشو مسی
جدول سایز کابلشو
پرس کابلشو
خرید_قیمت کابلشو بی متال
انواع کابلشوبرچسب ها : کابلشو , تولید کننده کابلشو , قیمت کابلشو , کابلشو مسی , کابلشو چیست , انواع کابلشو , کابل شو , کابلشو بی متال ,
بازدید : 232
[ سه شنبه 03 مرداد 1396 ] [ سه شنبه 03 مرداد 1396 ] [ شریعت ]

سینی کابل ایرانیان سازنده انواع سینی نردبان کابل در ابعاد مختلف :

 

شرایط نصب کانال کابل و کابل کشی در کانال ها:

شرایط نصب کابل :

قبل از کشیدن کابل باید محل کابل کشی دقیقا معلوم گردد سپس جهت دوام کابل خاک را از نظر دارا بودن اسید ، آهک ، کلر و غیره آزمایش نمود.چون این مواد کابل را خورده و از بین می برد لذا در صورتیکه خواص خاک معلوم و مشخص است باید در موقع خرید کابل ، کابلی را خریداری کرد که مناسب همان محل باشد.

کابل ها برای نصب در اماکنی بشرح زیر طراحی می شوند.

1_ مستقیما در زیر زمین

2_ در زیر بستر رودخانه

3_ در فضای آزاد با برخی وسایل ویژه

در کلیه مراحل فوق ابتدا مسیر مناسب عبور کابل و نقاط مربوط به اتصالات و انشعابات آن تعیین می گردد. مقدار کابل هایی که باید در مسیر واقع شوند ، طول آنها مشخص گردد و کلیه مسایلی که برای کابل لازم است در نظر زمین آب یا دریا در کانال زیر زمینی بررسی می شود . قدم بعدی انتخاب کوتاه ترین مسیر ممکنه با در نظر گرفتن ابنیه و موانع خاصی است که باید پیش بینی شود.

کابل کشی در کانال ها کانال می بایست به شکل یو کنده شود علت کندن کانال با زاویه برای جلو گیری از ریختن خاک به داخل کانال و همچنین استحکام در دیواره های کانال می باشد.خاک برداشته شده باید 30 سانتی متر بعد از لبه کانال ریخته شود در هنگام خواباندن کابل باید دقت کرد که قبل از خواباندن قسمت تحتانی کانال  (کف کانال) آجر فرش شده باشد بعد از ضخامت 10 سانتی متر ماسه ریخته و روی کابل آجر فرش می کنیم و روی آجر را خاک می ریزیم.

ماسه و شن های ریخته شده علاوه بر حفاظت و نرمی زیر کابل چون هوا در بین ماسه ها وجود داشته باعث خنک شدن کابل ها هم می شود.

کابل ها را معمولا مستقیما (بدون چیدن آجر در کف کانال) در زمین چال می کنند.مزیت چال کردن کابل بر کابل کشی توسط سینی کابل (روال و مزیت کابل کشی توسط سینی کابل را می توانید با مراجعه به لینک sinicableiranian-s بررسی نمایید) این است که اولا از نظر اقتصادی خیلی ارزان تر بوده و در ثانی از کابل بیشتر می توان بار گرفت و یا به عبارت دیگر استعداد بار دهی کابل بعلت تشعشع بیشتر حرارت بیشتر می شود.در داخل شهر معمولا کابل را در پیاده رو چال می کنند و عمق کانال از سطح زمین بستگی به تعداد کابل هایی که روی یکدیگر قرار دارند دارد. کابل طبقه فوقانی باید حداقل 60 سانتی متر زیر خاک پیاده رو و یک متر زیر سطح خیابان باشد.

عرض کانال کابل که برای کابل کنده می شود بستگی به تعداد کابل ها دارد که پهلوی یکدیگر قرار می گیرد در صورتیکه بخواهیم کابل فشار قوی و ضعیف را بالای آن قرار دهیم و مابین این دو کابل را توسط آجر فشاری از هم عایق کنیم.در صورتیکه کانال کابل ها زیاد باشد بهتر است بجای قرار دادن کابل ها بر روی یکدیگر آنها را پهلوی یکدیگر کشید و پس از چال کردن کابل در داخل زمین معمولا روی آنها را با آجر یا سنگ های مخصوص با بلوک بتونی مخصوص می پوشانند.

در صورتیکه چندین کابل پهلوی هم کشیده شوند و فاصله کمتر از 20 سانتی متر باشد باید کابل ها توسط آجر فشار از یکدیگر مجزا شوند.

در صورتیکه کابل از روی پل گذشته یا کابل دیگری را قطع نماید و یا از روی لوله آب یا گاز و بالاخره هر لوله فولادی دیگری بگذرد باید کابل را در همان نقطه و محل بوسیله لوله محافظی محافظت کرد باید فاصله بین کابل و لوله آب یا گاز که به موازات هم هستند کمتر از 30 سانتیمتر نباشد کابل های تا 500 ولت باید حداقل 60 سانتیمتر و کابل های تا 20 کیلو وات یک متر از سطح زمین فاصله داشته باشند و فاصله آنها از یکدیگر نیز نباید 20 سانتی متر باشد در موقع عبور کابل از چهار راه ها بهتر است کابل را از داخل لوله فولادی عبور داده بطوریکه طول لوله بقدری باشد که تا اواسط پیاده رو کشیده شود در موقعی که کابل از داخل لوله رد می شود باید کابل را در محل ورود و خروج از لوله محافظت کردتا در اثر لبه های لوله زخمی نشود و در ضمن با لوله تماس نداشته باشد در موقع کابل کشی باید دقت نمود که هوای خیلی سرد ناشد مثلا در یخ بندان نیباید کابل کشی کرد زیرا روپوش قیری کابل خورده می شود و می ترکد در صورتی که مجبور به کشیدن کابل در موقع یخ بندان باشیم باید کابل را قبلا کمی گرم کرد (معمولا آنها را در اطاقهای سربسته قدر حرارت می دهند) جهت عبور کابل از یک طرف به طرف دیگر خیابان یا عبور کابل از میدان ها و چهار راه ها از لوله سیمانی مخصوص یا لوله گالوانیزه بنام کانال کابل استفاده می شود.

این لوله ها یک سوراخه،دوسوراخه،سه سوراخه یا چهار سوراخه ساخته می شوند قطر سوراخ لوله ها باید حتما حداقل 1/5 برابر قطر خارجی کابل باشد.کابل کشی در کانال با کابل کشی مستقیما در زمین دارای مزایا و معایبی است . بزرگترین مزیت کابل کشی در کانال نسبت به کابل کشی زمینی این است که هر بار جهت پیدا کردن عیب کابل و یا اضافه کردن کابل دیگر احتیاج به کندن  و خراب کردن مجدد زمین خیابان و پیاده رو نمی باشد  ولی البته مخارج کابل کشی در کانال به مراتب بیشترو گرانتر از کابل کشی مستقیم درون زمین یا کابل کشی سینی کابل می باشد.و در ضمن در صورتیکه تعداد کابل ها زیاد نباشد استعداد باردهی داخل کانال کمتر از کابل های زیر زمین می باشد به همین جهت است که کابل کشی در کانال فقط در منازل و ساختمان ها بکار برده می شود.

ارایه کننده انواع کابل استاندارد

تعیین کننده لیست قیمت کابل استاندارد

انجام عملیات کابل کشی ، کابل های پروتو دور تا ولتاژ 1000 ولت

برای معرفی و شناسایی کابل از حروف الفبا استفاده می شود. هر حرف مشخصه لایه به خصوصی در کابل است. تمام کابل هایی که معرف آنها با N شروع می شود مثل NKBA_Nyy کابل ها نرم شده هستند و کابل هایی که معرف آنها  با حرف دیگر غیر از N شروع می شوند مثل yHSy کابل های نرم نشده هستند و برای آنها قوانین و دستوراتی که سازنده کابل تعیین کرده با مسیولیت خودش منظور می گردد. در صورتیکه کابل های نرم شده طبق مقررات VDE یا IEC یا هر نمرم دیگری تکلیفشان مشخص می باشند.

الف _ کابل با عایق مصنوعی (کابل PE_PVC)

N: کابل نرم شده طبق استاندارد VDE با سیم مسی

NA: کابل نرم شده طبق VDE با سیم آلومینیومی

Y: عایق PVC (اولین y در ردیف علامتگذاری)

2Y: عایق PE (اولین 2y در ردیف علامت گذاری)

B: حفاظت فولادی نواری شکل

E: کابل سه غلاف سربی

K: کابل با غلاف سربی

KL: کابل با غلاف آلومینیومی

A: آسفالت (قیر گونی)

AA: دو لا قیر گونی

H: ورقه هادی دور سیم یا دور عایق سیم برای محدود کردن حوزه

C: غلاف مسی بعنوان سیم صفر و یا محافظ

CW: غلاف از مفتول نازک مسی که بطور موجی دور تا دور کابل را پوشانده است.و یک تسمه نازک مسی بطور مارپیچی آنها را نگه می دارد (در کابل های 0/6/1kv)

CE: غلاف مسی در کابل های سه رشته ای و دور هر یک از عایق رشته ها

S: حفاظ مسی از تسمه تقریبا پهن ولی نازک مسی که دور عایق سیم پیچیده می شود (در حقیقت به جای H)

SE: حفاظ مسیی در کابل ها چند رشته ای دور هر یک از سیم ها و عایق سیم ها به منظور محدود کردن حوزه (به جای H)

T: سیم نگهدارنده (در کابل های هوایی) از فولاد تایید شده

F: رزه از سیم تخت فولادی قلع اندود (در کابل های فشار قوی کار حفاظ s را انجام می دهد)

R: رزه از مفتول فولادی قلع اندود

Z: کابل مسلح با سیم پروفیلی

Gb: تسمه فولادی مارپیچی برای محکم کردن RیاF

y: عایق P.V.C پوشش خارجی کابل (دومین Y  در ردیف علامتگذاری)

2y: عابق PE پوشش خارجی کابل (دومین 2Y در ردیف عامتگذاری)

R: ضد زنگ روی زره

W: محافظ حرارتی

FL: محافظ ضد حریق

D: بانداژ در مقابل فشار مکانیکی

E: پوشش محافظ نایلونی

بعد از حروف اختصاری که معروفف چگونگی کابل است علایمی برای مشخص کردن سیم از نظر تعداد ، سطح مقطع نوشته می شود که عبارتند از :

Re: گرد یک رشته (یک لا)

rm: گرد چند رشته (چند لا)

Se: سکتور (مثلثی) یک لا

Sm: سکتور (مثلثی) چند لا

و سپس سطح مقطع سیم و بعد از یک خط مایل سطح مقطع سیم صف یا سیم محافظ نوشته می شود و بالاخره در انته علامتگذاری اختلاف سطح نامی کابل درج می شود.

 

تولیدی ایرانیان :

 

فروش کابل استاندارد

قیمت کابل استاندارد

فروشنده کابل استاندارد

ارایه کننده کابل استاندارد

تامین کننده کابل استاندارد

تولید کننده کابل استاندارد

خرید کابل استاندارد

عرضه کننده کابل استاندارد

پخش کننده کابل استاندارد

نمایندگی کابل استاندارد

انواع کابل استاندارد

سازنده کابل استاندارد

بورس کابل استاندارد

مناقصه کابل استاندارد

عمده فروش کابل استاندارد

 برچسب ها : کابل , محافظ ضد حریق , کابل های نرم , کابل کشی , لیست قیمت کابل , قیمت کابل , کانال کابل , کانال ,
بازدید : 222
[ سه شنبه 03 مرداد 1396 ] [ سه شنبه 03 مرداد 1396 ] [ شریعت ]

سازنده سینی نردبان کابل سینی کابل ایرانیان :

 

 

جلو گیری از عوامل مضر در محیط کار و رعایت اصول حفاظت و ایمنی و بهداشت کار برای سازنده سینی کابل :

جلو گیری از عوامل مضر در محیط کارگاه و رعایت اصول حفاظت و ایمنی بهداشت کار :

کارگاه (محیط کار) : کارگاه به محیطی یا محلی گفته می شود که افراد با استفاده از بکارگیری ابزار و ماشین الات قطعه ای را تولید یا تعمیر می کنند. محل کار باید به گونه ای باشد که افراد در آن با ایمنی کار کنند .

1-1 عوامل فیزیکی موثر در محیط کار :

شرایط فیزیکی خوب در افراد باعث ایجاد روحیه و نهایتا افزایش بازده کاری آنها می شود که شرایط فیزیکی محل کار عبارتند از :

1_ سر وصدا و آلودگی صوتی دستگاه های تولید سینی کابل :

صدا های ناهنجار را معمولا صدای نامطلوب ، ناخوشایند و بالاخره صدای ناخواسته در مکانی نابجا و زمانی نادرست تعریف می کنند باید به این نکته توجه داشت که سر و صدا باعث کری و ایجاد بیماریهای عصبی و روانی می شود و گاها سر وصدای زیاد در محیط کار باعث رخ دادن بعضی از حوادث می گردد لذا حتی الامکان باید سر و صداهای محیط را کنترل کرد که می توان در محیط زیاد دارند در محیط جداگانه نصب کرد.واحد اندازه گیری صدا دسی بل (db) می باشد و صدایی که انسان را از شنیدن آن در گوش خود احساس درد می کند 120 دسی بل است.

2_ گرما و سرما :

در شرایط عادی دمای بدن 37 درجه سیلیوس است ، برای تبادل حرارتی بدن لازم است تولید و دریافت گرما با اتلاف آن مساوی باشد که اتلاف گرما از طریق پوست به خارج از چها راه تابش ، تبخیر ، جابجایی و عدایت صورت می گیرد . با توجه به اینکه تغییرات دمای محیط در ارگانیسم بدن انسان اعم از مغز ، قلب ، ماهیچه ها و سایر اعضا بدن تاثیر گذار است لذا محیط باید به گونه ای باشد که تبادل حرارت بین بدن و محیط بسته به شرایط کار انجام پذیرد.بعنوان مثال چنانچه کار مورد نظر فقط فکری و نشسته باشد دمای محیط می تواند بین 19 الی 23 درجه سیلیوس باشد اگر دمای محیط مناسب نباشد باعث تقلیل راندمان کاری و افزایش اشتباهات و خستگی مفرط می گردد.

3_ رطوبت :

رطوبت محیط کار باید به گونه ای باشد که افراد به راحتی در ان محیط کار کنند چنانچه رطوبت محیط بیشتر حد معمول باشد افراد در ان محیط احساس ناراحتی می کنند (حداکثر میزان رطوبت هوا باید %70 باشد) و چنانچه رطوبت هوا کم باشد یا هوا خشک باشد افراد در محیط دچار ناراحتیهای تنفسی و کلامی . غیره می گردند.

4_ نور بینایی مهمترین را ارتباطی انسان و محیط است . چشم بوسیله نور  منعکس شده از سطح اجسام تحریک شده (سینی)بنابر این نور شرط لازم برای دیدن است چنانچه مقدار نور محیط کم باشد بعلت دید کم افراد در انجام کارهای دقیق دچار خستگی شده و لذا راندمان تولید سینی تقلیل می یابد و از نظر تجربی ثابت شده که میزان نور مناسب محیط در افرادایجاد شادابی و نشاط می کند البته میزان نور دهی محیط بسته به دقت فراوان نداریم شدت روشنایی می تواند بین 80 تا 350 لوکس متغیر باشد چنانچه در محیط کر احتیاج به دقت فراوان است شدت روشنایی می تواند بین 80تا 350 لوکس متغیر باشد نور می تواند بصورت مصنوعی تولید شود نور الکتریکی اما در صورتی که نور طبیعی وجود داشته باشد چون هزینه ای در بر ندارد بهتر است مورد استفاده قرار گیرد که منبع اصلی نور روز خورشید است.

اشعه مضر و ارتعاشات محیط تولید کنندگان سینی کابل :

پرتورا می توان انتشار انرژی از حلا یا ماده تعریف نمود پرتوها به دو دسته تقسیم می شوند :

1_ پرتوهای ذره ای : ذراتی که با سرعت های متفاوت  و با اندازه و جرمهای مختلف در حرکت هستند و معمولا از ساختمان اتم خارج می شوند مانند پرتو آلفا ، پرتوهای بتا ، پروتن ، نوترون ، الکترون

2_ پرتوهای الکترومغناطیسی :

نوعی انرژی هستند که به شکل میدان های مغناطیسی از نقطه ای به نقطه ای دیگر انتقال و انتشار میابند.با توجه به شرایط کار هر یک اشعه های رادیو اکتییو، اشعه های مغناطیسی ، تششعات لیزر ، قوس های الکتریکی هنگام جوشکاری و سایر اشعه ها ، چنانچه نکات ایمنی مورد توجه قرار نگیرد برای افراد مضر خواهد بود لزا معمولا در ایمن کارگاه ها علام هشدار دهنده نصب می شود که افراد از آن محیط آگاه شوند تا در هنگام کار در چنین محیط هایی نکات ایمنی را رعایت کنند.

چیدمان تجهیزات و رنگ های بکار رفته در محیط :

یکی از مهم محیط فیزیکی چیدمان تجهیزات مورد استفاده در آن کارگاه با محیط کار می باشد که قرار گرفتن هر یک از تجهیزات در محل مناسب باعث استفاده بهینه از فضا و جلو گیری از سوانح و حوادث ناگوار می شود.بعنوان مثال انتخاب مکان مناسب برای کپسول آتش نشان باعث می شود چنانچه آتش گرفتگی در محیط کار رخ دهد بلافاصله بتوان به راحتی به آن دسترسی پیدا نمود.رنگ محیط در افراد از نظر روانشناسی تاثیر عمده ای دارد مثلا رنگ آبی آرام بخش است لذا رنگ محیط در میزان دلبستگی و بازه کاری افراد تاثیر گذار است.

2-1 عوامل شیمیایی موثر در محیط کار :

در سال های اخیر محصولات شیمیایی گوناگونی از جمله شوینده ها و مواد بهداشتی و افزودنی های خوراکی و غیره به منظور افزایش سطح بهداشت و بهبود کیفیت زندگی و محیط زیست تولید شده و به مصرف می رسد با وجود جنبهمثبت این مواد ، چنانچه به طور صحیح و مطمین مورد استفاده قرار نگیرند و یا در زمان تولید نکات بهداشتی و ایمنی لازم در نظر گرفته نشود عواقب وعوارض نامطلوبی را برسلامت انسان در محیط به جای خواهد گذاشت.چنانچه در محیط کار خطرهایی مانند خطر مواد بیماری زا خطر تششع لیزر که اغلب برای تولید کننده سینی کابل با سی ان سی بوده ،خطر مواد اکتیو ، خطر مواد خورنده، خطر مواد سمی ، خطر مواد مواد منفجره و محترقه وجود داشته باشد این خطرات در میزان بازدهی کاری تاثیر مستقیم گذاشته و کارایی افراد را کاهش می دهند افراد اینگونه محیط ها باید تجهیزات خاصی را استفاده کنند.

1-3 عوامل فیزیکی محیط کار :

میز کار :

یکی از نکاتی که در کارگاه باید مد نظر باشد انتخاب صحیح میز کار است . میز کار باید متناسب با قد و اندازه افراد چه برای مشاغل نشسته و یا ایستاده انتخاب شود شرایطی که برای انتخاب میز مناسب باید مورد توجه قرار گیرد.

ارتفاع میز کار :

برای کاراهای سنگین سطح میز کار میبایست پایین تر از آرنج و برای کارها دستی سبک در سطح آرنج باشد و میز کار باید دارای استحکام مکانیکی بالا و پایه های آن به گونه ای باشد هیچ لرزشی یا لنگی با کف کارگاه نداشته باشد.

آشنایی با عوامل ایجاد برق گرفتگی :

استفاده از انرژی الکتریکی با توجه به خصوصیات سیستم هایی که امروزه مورد استفاده بیشتر است عملا به صورت های زیر ایجاد خطر می کند خطاهایی که در اثر جریان برق رخ می دهد به شرح ذیل می باشد :

1_ اتصال بدنه : اتصال یکی از فاز های دارای ولتاژ به بدنه دستگاه

2_ اتصال کوتاه : اتصال دو سیم یا دو قسمت که با یکدیگر دارای اختلاف پتانسیل الکتریکی می باشد مانند اتصال دو سیم فاز با هم ، اتصال یکی از سیم های فاز با سیم نول

3_ اضافه باری : این خطر حالت خفیف تر اتصال کوتاه است و در اثر عبور جریان بیش از ظرفیت هادی و دستگاه های قرار گرفته در مسیر (مانند کابل ، کابل ها ، سیم ، ترانسفورماتور ها ، دستگاه سی ان سی) به وجود می آید این خطر به مرور زمان باعث خراب شدن عایق بندیی شده و در بیشتر مواقع به خطر اتصال کوتاه تبدیل می شود.

4_ اتصال زمین : اتصال ییکی از سیم های حامل جریان با زمین

 

1-6 اصول و تدابیر ایمنی حفاظتی هنگام کار با برق :

عبور جریان برق از بدن موجودات زنده در زمانی که شدت آن از مقدار معینی بیشتر باشد موجب بروزحالت برق گرفتگی می گردد و در بسیاری از موارد ممکن است کشنده باشد لذا باید اصول . قواعدی را رعایت کرد که عبارتند از :

1_ تمام قسمتهایی که دارای ولتاژ 65 ولت بیشتر با زمین هستند باید عایق شوند.

2_ کابل های متصل به دستگاه ها و قسمت های مختلف دستگاه ها بازرسی شود.

3_ به تمام دستگاه ها کابل اتصال بدنه وصل شده باشد.

4_ برای ولتاژ های بیشتر از 250 ولت تدابیر حفاظتی اندیشیده شود.

 

کمک به فرد برق گرفته : معمولا برق گرفتگی انسان را فورا نمی کشد بلکه ابتدا اورا بی حس کرده و تنفس وی موقتا از کار می اندازد با این حال باید توجه داشت هر لحظه برای نجات شخص برق گرفته ارزش فوق العاده دارد و نباید تلف شود اقداماتی که برای نجات جان افراد برق گرفته باید بعمل آید به ترتیب اهمیت از این قرار است :

1_ پیش از هر اقدامی باید کلید اصلی را قطع کرد و یا کابل برق را از بدن مریض جدا نمود در مواقع جدا کردن سیم باید انبردست دسته عایق دار و یا یک چوب خشک سیم یا کابل مورد نظر را بلند کرد.

2_ شخص برق زده غالبا در حال خفگی است و تنفس مصنوعی تنها راه معالجه اوست تنفس مصنوعی باید به طور منظم و در هر دقیقه 12 تا 15 بار انجام شود.

3_ تمام لباس های مصدوم را که موجب تنگی نفس می شود باید باز یا پاره کرد و از تن بیرون آورد.

4_ دهان مصدوم را از اشیا خارجی (دندان مصنوعی یا خوراکی) تمیز کرد و زبان را به سمت جلو کشید.

5_ ضمن ادامه تنفس پزشک را خبر کنید.

روش صحیح تنفس مصنوعی :

1 _ دستان را به پشت گردن بیمار تکیه داده و سر او را به ملایمت به طرف عقب فشار دهید .

2_ فک پایین را از منطقه گردن به جلو فشار دهید تا اطمینان حاصل شود که زبان او راه تنفس را مسدود نکرده است.

3_ دهانتان را کاملا باز کنید و تنفس عمیق کشیده سوراخ های بینی بیمار را با دست گرفته لبهای خود را به دهان بیمار بچسبانید و سپس به ملایمت بدمید تا شش های او پر شود ، دهان خود را از دهان بیمار برداشته بحرکت سینه او دقت کنید هنگامیکه سینه بیمار کاملا پایین آمد اگر حررکتی مشاهده نشد به ملایمت روی سینه او فشار دهید ، عمل دمیدن را دوباره تکرار کنید تا بیمار خودش به تنفس ادامه دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 برچسب ها : سینی , تولید سینی , سازنده سینی کابل , سینی کابل , تولید کنندگان سینی کابل , تولید کننده سینی کابل با سی ان سی , کابل , دستگاه سی ان سی , سی ان سی , برق ,
بازدید : 177
[ یکشنبه 25 تير 1396 ] [ یکشنبه 25 تير 1396 ] [ شریعت ]

انواع سینی تولید کننده سینی کابل گالوانیزه  : (2-33977151 سینی کابل گالوانیزه ایرانیان)

تنوع و گوناگونی سینی کابل در موارد متفاوت کار برده می‌شود. سینی‌ کابلی که قسمت زیرین آن‌ کامل ملبس است و دارای پانچ نمی باشد ، از تجهیزات برقی بهتر حفاظت می‌کند اما از جانب دیگر در مکان هایی که کابل داخل و خارج از سینی میشود احتیاج به برش سینی می باشد و می شود از ساخت اتصالاتی همچون کانال کابل  بهره برد.

سینی‌ کابل گالوانیزه برق تهویه‌دار  که معمولا پانچ آنها در زیر سینی قرار دارد این حسن را داشند که جریان هوا را در اطراف کابل به خوبی هدایت کرده و حرارت اطراف کابل را به میزان زیادی کاهش می دهند. این گونه سینی ها موجبات خروج راحت تر بارندگی و گرد و غبار از طریق پانچ ها ایجاد می کنند  ، جهت عبور کابل های سبک تر می توان توسط پانچ های ایجاد شده در سینی استفاده نمود.

به هنگام نصب سینی نردبان کابل می توان از درب یا کاور بدون سوراخ مورد نیاز و مناسب استفاده کرد ، لزا درب سینی محیط مناسبی را برای ایمن تر بودن کابل فراهم می کند تا هنگام سقوط اجسام ، آلایندگی ها و بلایای طبیعی چون سیل زلزله در امان باشند. ذر محیط های غیر مسقف حتما باید از درب سینی کابل جهت رعایت و اصول موارد ذکر شده استفاده می شود. سینی برق با ضخامت کمتر برای استفاده جهت تعبیه تعداد زیادی از کابل سبک همچون سیم های شبکه و تلفن و دوربین مدار بسته کاملا مناسب می باشد.برای سیم کشی اینگونه سیم های شبکه می توان از سبد کابل نیز استفاده کرد این نوع سینی ها معمولا از شبکه های مفتولی و آزاد تر از سینی کابل گالوانیزه ساخته می شوند
در تاسیساتی که کابل های فاشار قوی در سینی قرار گرفته امکان دارد خطرات بیشتر باشد از بلوک های کمکی بلوک ساپورت یا همان دیوایدر سینی برای تفکیک استفاده می شود.

جهت تغییر دادن ارتفاع و تغییر مسیر در سقف یا دیوارها از اتصالات مختلف سینی کابل ، متناسب با نوع سینی همچون زانویی سینی ، رابط سینی ، ساپورت سینی طبق سفارش بهره برده می شود.

 

ایرانیان :


سازنده سینی کابل گالوانیزه

تامین کننده سینی کابل گالوانیزه

تولید کننده سینی کابل گالوانیزه گرم

تعیین کننده قیمت فروش کابل سینی گالوانیزه برق

بورس فروش سینی کابل برق

تولید کننده سینی کابلبرچسب ها : تولید کننده سینی کابل گالوانیزه , سینی , ساپورت , ساپورت سینی , سینی برق , پانچ , کابل , دیوایدر سینی , درب سینی کابل ,
بازدید : 192
[ پنجشنبه 22 تير 1396 ] [ پنجشنبه 22 تير 1396 ] [ شریعت ]

فواید استفاده از سینی کابل مشبک ، شوره سینی :

 

کاوش شوره در فرآورده های سینی کابل گالوانیزه گرم و سرد :

فرآورده های گالوانیزه رایج ، مشمول حفاظی از جنس روی بر روی گالوانیزه اصلی بوده. بر خلاف تفکر معمول ، روی نیاز زیادی به خوردگی و نابود کردن الکترون به آهن دارد. در پی میل به الکترون دادن بالای روی ، فلز روی اهلیت کنش شیمیایی با مواد جانبی خود را زیاد دارد. اگر نگهداری رویین متناسب از فرآورده های گالوانیزه نباشد و این محصولات در حوالی محیط های مرطوب سکون قرار گرفته شود ، رویه گالوانیزه یا روی به کار رفته  با نم محیط (رطوبت) و بویژه یون OH واکنش نشان داده و به 2(Zn (OH یا هیدروکسید روی واکنش داده می شود. هیدروکسید روی حالت ریزه و سفید می باشد که بر رویه فراورده گالوانیزه به شکل شوره نمایان  می شود. برای تولید سینی نردبان کابل برای استفاده در محیط های نمور و مرطوب از آبکاری گالوانیزه گرم استفاده می شود به این صورت که 1_سینی کابل بصورت 6 خم یا 4 خم و با ضخامت های متفاوت ساخته شده سپس سینی کابل  را عمقی داغ و یا #سینی کابل گالوانیزه آبکاری گرم می شود.

 

فواید به کار گیری #سینی_نردبان_کابل :

در پروژه ها یا تاسیساتی که احتیاج به سیم کشی داشته ، نردبان کابل معمولا اولین و بهترین گزینه برای متخصصین برق است، چرا که هم برای تحمل میزان کابل متناسب بوده و هم برای انتظام دادن به کابل ه . بهره بری از از سینی نردبان کابل در مقابل با شیوه های  قبل کابل کشی، محاسن بیشتری داشته ، هم مقرون به صرفه است، هم مطمئن و همچنین نصب آن بسیار سریع و آسان است.

همین طور سینی کابل برای طراحی سیستم هایی که در هنگام  احتیاج ها تغییراتی داشته ، راه حلی کاملا عالی احتساب می شود.لزا  احتیاجات  پروژه ها در هنگام تغییرات اجباری ، با در نظر گرفتن درب سینی کابل می شود کابل و تجهیزات را به سینی نردبان کابل اضافه و کاست . حتما بسیار زیاد سهولت است ،کابل‌ نوین در درون سینی  گذارد ، نسبت به زمانی  که کابل‌ وسیم‌ کشی داخل کار را از درون لوله‌ تو کار گذر داده شود.

حسن دیگر تولید سینی کابل ، سهولت در به کار گیری از سینی می باشد، و چون با متعلقات کاملا معمول به به یکدیگر اتصال داده  می‌شوند ، انتصاب آنها در مکان های اجرای پروژه تاسیسات  کاملا سهل می باشد. وسایل متفاوتی جهت نصب در مکان سینی کابل  بهره برده می‌شود که تعدادی از آن‌ها به مشروح موارد زیر می باشد.

تولید کننده سینی کابل مشبک پلیت هایی را جهت اتصال سینی نردبان کابل می سازد.

  پلیت های قطری به ما این اجازه را می دهد خم مختلف با قطر ایجاد کنیم.
   سگک های TX جهت اتصالات ساپورت سینی کابل به شکل تی انگلیسی
   اتصالات سینی خیزشی به ما این امکان اتصال داخل و خارجی می دهد.
  
در ضمن درب هایی جهت سینی کابل گالوانیزه گرم مشبک وجود داشته بجهت مراقبت از کابل در مقابل گرد و غبار.

نکته قابل اغماض این است که ، راحت از اینکه تاسیسات شما بسیار عظیم است (به فرض مثال کابلکشی تاسیسات تجاری ، ساختمانی و یا‌ پروژه‌های عمرانی) و نیاز به تحمیل حجم و وزن بالا از کابل ها  داشته و یا پروژه با احتیاجات محدود و نمایان می باشد(مثل شبکه‌ کامپیوتر & تلفن) شما می‌توانید با بهره بردن از سینی کابل و محاسنی در مقابل  روش‌های سنتی داشته  تمام مشکلات کابل‌کشی را یک بار برای تمام مدت حل کنید.

تولیدی ایرانیان :

 

تولید کننده سینی کابل گالوانیزه گرم مش

تولید کننده سینی کابل مشبک گالوانیزه گرم

سازنده سینی کابل گالوانیزه مش

تامین کننده سینی کابل استیل مش

توزیع کننده سینی کابل استیل مشبک

تعیین کننده قیمت فروش سینی کابل گالوانیزه مشبک گرم

نماینده فروش سینی کابل گالوانیزه با بهترین کیفیت

سازنده سینی کابل پانچ سی ان سی

تولیدکنندگان سبد سینی کابل سینی برق سینی کابل برق سبد سینی کابل گالوانیزه

ایرانیان آبکاری گرم سینی نردبان کابلبرچسب ها : سینی , تولید کننده سینی کابل , سینی کابل , کابل , نردبان , نردبان کابل , سینی کابل مشبک , مشبک , تولید کننده سینی کابل مشبک , تولید , گالوانیزه , سینی نردبان کابل , گالوانیزه گرم , گرم , عمقی داغ , برق , کابل سینی , مش , قیمت فروش سینی کابل , سی ان سی ,
بازدید : 205
[ پنجشنبه 15 تير 1396 ] [ پنجشنبه 15 تير 1396 ] [ شریعت ]

انواع #سينی_نردبان_کابل_ گالوانیزه_ گرم :

از گوناگونی سينی نردبان کابل بجهت سهل تر شدن  انتقال خطوط نیرو بهره می برند . سینی هایی که کف یکپارچه و بدون سوراخ ، نام دیگر آن ترانکینگ بوده و جهت نگهداری از کابل و سیم بسیار مناسب می باشد در زمان نیاز برای تعویض کابل ، قطعات و اتصالات می بایست ترانکینگ را برش داد. 

سینی کابلی که با انواع پانچ مانند : پانچ لوبیایی ، پانچ سی ان سی سینی کابل ، پانچ متقاطع ، پانچ سفارشی ، پانچ ساده ساخته می شود این ویژگی را نسب به ترانکینگ دارد که کابل های درون خود را دیر تر گرم کرده در صورت بالا بودن رطوبت ، نم و درجه بالای دما از طریق پانچ های مختلف خود جریان هوا را بصورت بهتر در مسیر سینی عبور داده و موجبات انباشته نشدن گرد و خاک بروی کابل ها را ایجاد می کند. در صورت درخواست می توان مقدار پانچ سینی کابل گالوانیزه را بیشتر کرد تا هنگام نصب اتصالات سینی راحتی بیشتری باشد.گونه های متفاوتی از سینی نردبان کابل در تاسیسات و صنایع متفاوت به کار برده می شود. 

سینی برق که کف آن پوشیده باشد دارای پانچ نبوده ، از سیم نگهداری کرده اما در قسمتهایی که کابل از سینی کابل بیرون یا داخل می آید احتیاج به برش دادن سینی می شود. در بعضی از پروژه ها ته بند سینی کابل را استفاده نکرده تا جریان هوا بهتر باشد و گاها سینی تهویه داشته و از قسمت بالایی با درب سینی کابل جهت حفظ بهتر از کابل ، استفاده می شود.

از درب سینی اغلب در محیط هایی که آلودگی زیاد و یا قسمی از تاسیسات در بیرون محیط سقف دار باشد به کار می رود.

 

سيني کابل گالوانیزه با تهويه هوا :

سینی که در آن تهویه داشته باشد بیشتر در مکان های رو باز و محیط هایی که گرد غبار زیاد باشد مورد مصرف قرار می گیرد.تولید کننده سینی کابل گالوانیزه می بایست تعداد خم سینی را 6 و 4 خم در نظر بگیرد تا علاوه بر تهویه مناسب به هنگام بارندگی و شرایط شویی نامناسب ، بارش ها از خم سینی به پایین هدایت شود . برچسب ها : سينی نردبان کابل , سینی , نردبان , نردبان کابل , کابل , اتصالات سینی , پانچ سینی کابل , پانچ سی ان سی , پانچ سی ان سی سینی کابل , سینی برق , ته بند سینی کابل , سی ان سی , درب سینی کابل , سینی کابل گالوانیزه , گالوانیزه , تولید کننده سینی کابل ,
بازدید : 197
[ سه شنبه 13 تير 1396 ] [ سه شنبه 13 تير 1396 ] [ شریعت ]

ضخامت سینی نردبان کابل و تعیین نوع  ورق برای تولید کننده سینی کابل :

ضخامت سینی کابل

   در زمان تخمین زدن خصوصیت ضخامت ورق سینی نردبان کابل جستجوی درست امکان پذیرد . زمانی که قصد بکارگیریی از سینی کابل با وررق فابریک یا به بیانیی دیگر ورق فابریک گالولنیزه طرح کاری باشد می بایست  واقعا یک نواخت و بی شکستگی و سفیدک باشد . زمانی که در نصب سینی در تاسیسات گسترده ضخامت ورق نردبان کابل مخصوصا آبکاری گالوانیزه گرم برای متخصصین امری حایز اهمیت باشد ، بر اساس ایزو  اندازه غوطه ور کردن در آبکاری گالوانیزه گرم بین 50 تا 100 میکرون است . لازم به ذکر است از تولید کننده سینی کابل بخواهید برای وارسی شدن ورق گالوانیزه دستگاه اندازه گیری ضخامت در اختیارتان قرار دهد.مشتری باید اندازه ارتفاع ، عرض ورق و ضخامت ورق سینی کابل را مشخص نماید، در نتیجه از سفارش و ساخت محصول خود رضایت کامل را داشته باشد. وقتی اندازه های تعیین شده  طبق طرح اجرایی سینی نردبان کابل نباشد ، نصب و راه اندازیی سینی کابل ممکن است مشکل دار شود. زمان خم سینی کابل زوایا تعیین شود که اغلب با زاویه ای نود درجه ساخته می شود . گوشه ها و زانو ها طبق سفارش مشتری باید مطابق الگوی سینی کابل ساخته تا در اجرا سینی کابل مشکلی ایجاد نشود. در راندمان سوراخ کاری و جوشکاری متعلقات سینی کابل و اتصالات مورد نیاز می بایست ایزو تحقق یابد تا در قسمتهایی تلاقی، هویت انفصال دقیق شکل گیرد. هر گاه اتصالی همچون جوش یا پرچ  به گونه ای پیاپی نباشد ، بعد از گذشت زمان و  توسط معلولی چون   متحول شدن آب و هوا  در شکل و شمایل ورق سینی کابل نقصان های مشهودی ایجا می گردد و گاها پیش آنده که اتصالات سینی از یکدیگر جدا شده اند.

بررسی چسبندگی پوشش سینی کابل گالوانیزه گرم :

پوشش گالوانیزه گرم درر سینی کابل گرم می بایست از چسبیدگی استانداردی برخوردار باشد طوریکه هنگام حمل و نقل باعث جدا شدن پوشش نشود فرآیند خم کاری یا شکل دهی به غیر از صافکاری بعد از گالوانیزه گرم از مراحل عملیات متداول حساب نمی آید ، زمانی که سینی کابل سه متری یا ترانکینگ فلزی بزرگی گالوانیزه گرم می شود امکان دارد پوششی با ضخامت بیش از حد نرمال درست شود آن طور که در مطالب لینک مرتبت قید شد مجری گالوانیزه و ناشی از ترکیب شیمیای سینی کابل زمان غوطه ور بالای قطعات ضخیم است. پوشش های گالوانیزه ضخیم تر از پوشش های نازک بوده پس در اجرا و تفسیر آزمایش چسبندگی استاندارد باید این موضوع در نظر گرفت یک روش برای بررسی بهتر چسبندگی پوشش گالوانیزه تست Stout Knife می باشد هر چند که این معیار دقیقی از انسجام چسبندگی پیوند متالوژی را بدست نمی آورد لزا بیانگر چسبندگی می باشد در این شیوه  ساده اما موثر روییه گالوانیزه توسط لبه یک تیغ برداشته شده ، فشار قابل توجهی برای برداشتن پوشش باید اعمال گردد اگر چوشش سینی کابل بصورت پولک برداشته شد و یا در آن منطقه تیز جدا شد این آبکاری گرم چسبندگی متناسبی نداشته ولی اگر پوشش تنها در یک نقطه از سین کنده شود دارای پسبنگی خوبی خواهد بود کنده شدن ذرات کوچک از پوشش بعنوان عیب و از بین رفتن پوشش محسوب نمی شود ای آزمایش در استاندارد ASTM A123 و A153 و همچنین استاندارد CSA G 164_M توضیح داده شده است.

جهت روییت محصولات تولید کننده سینی کابل های ایرانیان می توانید به صفحه sinicableiranian.net/Gr53850  مراجعه نمایید.

تولیدی ایرانیان :

تولید کننده سینی کابل

تولید کننده انواع سینی نردبان کابل

تولید کننده نردبان کابل

تولید کننده سینی کابل سی ان سی

تولید کننده سینی کابل گالوانیزه گرم_سرد

تولید کننده سینی کابل فلزیبرچسب ها : تولید کننده سینی کابل , سینی , کابل , ضخامت ورق سینی کابل , اجرا سینی کابل , اتصالات سینی , سینی نردبان کابل , نردبان کابل , نردبان ,
بازدید : 243
[ پنجشنبه 08 تير 1396 ] [ پنجشنبه 08 تير 1396 ] [ شریعت ]

 شيوه چيدمان و بسته بندي تولید کننده سینی کابل بعد از ساخت :شيوه استاندارد بسته بندي کردن سيني کابل فلزی # نردبان کابل فلزیروش چيدمان ، بسته بندي و حمل سيني کابل فلزی به مکان هاي تاسيساتی
  بعد از تولید سینی کابل  ، تولید کننده سینی کابل ، جهت ارسال سینی ها روش های متفاوتی مرسوم می باشد به عنوان نمونه مواردی را ذکر می نماییم. روش چيدمان و حمل سینی کابل و نردبان کابل به مکان های تاسیساتی بسیار مهم می باشد ، در صورتی که سینی کابل ها به صورت صحیح دسته بندی ، بسته بندی  و پالت بندی شوند هنگام بار گیری و حمل هیچگونه صدمه و خراشی در آنها ایجاد نمی شود ،تمام سینی کابل ها با ترتیب و نظم زیاد با تسمه یا نوار مخصوص بسته بندی شده تا در راه هیچگونه صدمه ای به سینی کابل ها وارد نشود معمولا در مقصد های داخل شهری محکم کردن سینی کابل و نردبان کابل با سیم مشکل را حل می کند و از لحاظ میزان مبلغ کرایه نیز کم تر می باشد لزا برای مقصد های دور از باکس های چوبی  استفاده می شود.

 برچسب ها : تولید کننده سینی کابل , سینی , کابل , نردبان کابل فلزی , نردبان کابل , قیمت سینی کابل ,
بازدید : 325
[ یکشنبه 21 خرداد 1396 ] [ یکشنبه 21 خرداد 1396 ] [ شریعت ]
.: Weblog Themes By graphist :.

:: تعداد صفحات : 9 صفحه قبل 1 2 ...3 4 5 ...8 9 صفحه بعد

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
درباره وبلاگ

سيني کابل ايرانيان در راستاي گسترش خدمات برق رساني صنعتي با سوابق شايان در توليد سيني کابل ، نردبان کابل ، ترانکينگ ، ریل صنعتی ، ریل یونسترات به همراه توليد کليه اتصالات مربوط به سيني و نردبان کابل شامل : زانوي سيني کابل ، چهار راهي سيني کابل ، سه راهي سيني کابل ، تبديل سيني کابل ، رابط سيني کابل ، ساپورت سيني کابل ، براکت ، زانوی نردبان کابل ، سه راهي نردبان کابل ، چهار راهي نردبان کابل ، تبديل نردبان کابل ، رابط نردبان کابل ، ساپورت نردبان کابل ، بغل بند نردبان کابل وانواع ترانکينگهاي زميني و هوايي و اتصالات مربوط به ترانکينگ فعاليت دارد اين شرکت با داشتن امکانات بي نظير و کامل، توانائي انجام هر گونه سفارش در محدوده توليدات مربوطه را دارد از ديگر خدمات شايان اين شرکت عرضه و پخش لوله هاي گالوانيزه آبکاري سرد، لوله هاي گالوانيزه آبکاري گرم (عمقي داغ) و لوله هاي فلکسي بل ، ریل بست چنگالی ، ریل یونسترات ، سی چنل ، بست های نگهدارنده لوله های برق فولادی و گالوانیزه شامل بست اسپیت بست چنگالی ، بست چنگکی بست فلزی عایق دار ، بست اسپیت عایق دار ، جعبه تقسیم ، گلند صنعتی و ساير اتصالات مربوط به کانکتور های لوله برق مي باشد. اين شرکت قابليت توليد سيني کابل هاي استيلي را داشته که مقاوم در برابر بخارهاي اسيدي و مواد شيميايي مي باشد و مطابق با استانداردهاي جهاني توليد و ساخته مي شود.سيني هاي فلزي يا همان گالوانيزه بر اساس استاندارد American Society for Testing Materials ساخته مي شوند از مزاياي آن ميتوان به موارد زير اشاره کرد :داراي طول عمر بسيار بالاتنوع در اندازه سيني کابل استحکام در برابر ضربه مناسب جهت استفاده در مناطقی که آب و هوای مرطوب دارد داراي لبه‌های صاف که باعث عدم صدمه به کابل ميیشود غيرقابل اشتعال بودن قطعا تنوع در قطعات و اتصالات سينی کابل که هر نوع شکل دهي را به راحتي امکانپذير مي‌سازد تحمل وزن بالا برای استفاده در سيستمهای تاسيسات برق به کار برده مي شود. www.sinicableiranian.net www.sinicableiranian.ir www.sinicableiranian.com

آرشيو مطالب
آخرين مطالب
اتصالات سینی کابل تاریخ : یکشنبه 27 مرداد 1398
بست چنگالی تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398
انواع بست لوله برق تاریخ : یکشنبه 06 مرداد 1398
لوله فلکسی برق تاریخ : سه شنبه 25 تیر 1398
سینی کابل استیل تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1398
دستک سینی کابل تاریخ : یکشنبه 19 خرداد 1398
تابلو توزیع و کنتور تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
تاسیسات الکتریکی تاریخ : شنبه 21 اردیبهشت 1398
جعبه تقسیم فلزی تاریخ : پنجشنبه 24 آبان 1397
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 118 نفر
بازديدهاي ديروز : 200 نفر
كل بازديدها : 109,287 نفر
بازدید این ماه : 118 نفر
بازدید ماه قبل : 3,269 نفر
کل نظرات : 1 عدد
كل مطالب : 86 عدد
كل اعضا : 0 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر

تبادل لینک

خرید بک لینک